Mélanie Lomoff | Poznaj swój ruch

Kiedy:
niedziela 15.07.2018
Godzina:
10:00
czas trwania:
5 h
Gdzie:
Akademia Sztuk Teatralnych, ul. Braniborska 59
Bilety:

250 PLN 

*przedsprzedaż
Kategoria:
WARSZTATY Brave Academy
Francja

Każdego dnia warsztaty będą się rozpoczynać ok. 30-minutową specjalną rozgrzewką anatomiczną. Pierwszy dzień przeznaczony jest na choreograficzny research. Każdy z uczestników ma szansę pracować nad własnym tematem i choreografią, którą zajmie się podczas warsztatów i będzie mógł ją rozwinąć. Sugerowane jest wcześniejsze przygotowanie propozycji tematu lub przystąpienie do zajęć ze wstępnie przepracowanym konceptem.

Mélanie: Uczestnicy będą prezentować grupie swoje propozycje, będę też dawać tancerzom materiał do pracy, by ukierunkować działania grupowe poprzez nadanie im rytmu i spójności przestrzennej. Wypróbujemy różne sposoby na to, jak połączyć ciała tancerzy w sieć, czy też jeden organizm, nie gubiąc jednocześnie indywidualnego podejścia do tematu. W ten sposób badać będziemy efekt widoczności poprzez akumulację przeciwstawionej niewidzialności przez znikanie.


Ostatniego dnia zostanie zaprezentowana praca w toku (work in progress) w siedzibie Teatru Pieśń Kozła, będąca punktem programu Brave Festival dla otwartej publiczności i ukazująca proces twórczy nad tematem Widzialni / Niewidzialni.


Tancerka i choreografka Mélanie Lomoff przez 10 lat tańczyła w grupie Montalvo-Hervieu. Laureatka Grand Prix konkursu Paris International Dance Competition w kategorii „taniec współczesny”. W 2014 roku na Brave Festival premierę miało jej solo Three studies of flesh. Na tegorocznej edycji wystąpi w pokazie wraz z indyjską tancerką klasyczną Ramą Vaidyanathan.

Prowadzenie: Mélanie Lomoff
15 – 18 lipca 2018, 10:00 – 13:00, 15:00 – 17:00, AST ul. Braniborska

19 lipca 10:00 - 13:00, 15:00 - 17:00, 18:00 - pokaz finałowy, Teatr Pieśń Kozła

Ceny:
 5-dniowy warsztat (5 h dziennie) – 250 zł
 

Więcej informacji: workshops@bravefestival.pl

REGULAMIN WARSZTATÓW

 

Inne propozycje tego dnia