Teatr pieśni kozła | Return to the Voice

Kiedy:
wtorek 17.07.2018
Godzina:
21:00
Gdzie:
Kościół św. Marii Magdaleny, ul. Szewska 10
Bilety:

40 PLN | ULGOWY

60 PLN | NORMALNY

*przedsprzedaż
Kategoria:
Wydarzenia towarzyszace
Polska

W każdym akordzie i w każdym dźwięku, niezależnie od ich natury, ukryte jest przesłanie. W tym projekcie zwracamy się ku wibracji dźwięków, ich autentyczności, badając brzmienia przypominające ocean, wiatr, ziemię.
 
 
ŹRÓDŁO
W każdym akordzie i w każdym dźwięku, niezależnie od ich natury, ukryte jest przesłanie. W tym projekcie zwracamy się ku wibracji dźwięków, ich autentyczności, badając brzmienia przypominające ocean, wiatr, ziemię. Pełen zakres możliwych częstotliwości i informacji zakodowanych w muzyce nie jest rejestrowany przez człowieka. Mimo to, możemy je poczuć, gdyż pomijają one barierę naszego intelektu i wkraczają wprost do naszych zmysłów.
 
TRANSFORMACJA
Każda tradycyjna pieśń ma swoje własne DNA, które odzwierciedla wibracje obecne w naturze. Pieśni mogą „przetłumaczyć” krajobraz na historie, melodie i harmonię. Muzyka może otworzyć nam drzwi do ukrytego świata. Muzyka jest przed słowem mówionym. To co nazywamy muzyką, 
w rzeczywistości jest niezwykle wyrafinowanym sposobem komunikacji na kilku poziomach jednocześnie. Jest to zaawansowany sposób przekazywania wewnętrznego świata natury.
 
SPEKTAKL
Spektakl może być pojmowany jako brama do wyobraźni widza. Poprzez liczne melodie możemy opowiedzieć kilka historii jednocześnie. Mamy do czynienia z paradoksem – cofamy się w czasie do wielu różnych miejsc, do różnych ludzi, wspólnie biorąc udział w tej niezwykłej podróży. Być może przeniesiemy się do Jądra ciemności lub zobaczycie Ziemię jałową. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.
 
Reżyseria: Grzegorz Bral 
Muzyk/Kompozytor: Maciej Rychły, Jean Claude Acquaviva
Obsada: Agnieszka Przekupień, Rhianna Compton, Julianna Habel - Bloodgood, Natalia Voskoboynikov, Monika Dryl, Rafał Habel - Bloodgood, Łukasz Wójcik/Sebastian Mach, Olga Kunicka, Volodymyr Andrushchak, Maciej Rychły