Warsztaty | Ill - Abilities

Kiedy:
niedziela 15.07.2018
Godzina:
10:30
Gdzie:
Centrum Technologii Audiowizualnych, ul. Wystawowa 1
Kategoria:
WARSZTATY Brave Academy
Kanada/ Brazylia/ Holandia/ Korea Południowa

Zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Międzynarodowy Zespół Breakdancerów ILL- Abilities, które odbędą się w dniach 14-15 lipca we Wrocławiu w CETA.

Warsztaty skierowane są do osób w wieku powyżej 13 roku życia z różnymi niepełnosprawnościami fizycznymi oraz umysłowymi.

Warsztaty prowadzone są przez tancerzy, którzy chcą pokazać, że mimo ograniczeń stawianych przez ciało, każdy jest zdolny do tańca i do ruchu. Lata doświadczenia pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami pozwoliły im wypracować metodę pracy i czerpania radości z ruchu.

 

Zespół ILL - Abilities to zespół tancerzy breakdance, w którego skład wchodzą artyści z różnych części świata (Kanady, USA, Holandii, Chile, Korei Południowej, Brazylii).

Łączy ich determinacja do przekraczania granic i pokazywania, że to, co wydaje się niemożliwe, tak naprawdę leży w zasięgu możliwości. Takim podejściem chcą się dzielić z uczestnikami warsztatów.

 

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wspólnie się bawić i tańczyć!

Warsztaty są darmowe, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Prosimy o kontakt na adres u.andruszko@bravefestival.pl, numer telefonu 693 974 687.

Inne propozycje tego dnia