Kup bilet na Brave Festival 2016

23.05.2016, godz. 13:00

23 maja rusza sprzedaż biletów i karnetów na wydarzenia programu głównego 12. edycji Brave Festival "Outcasts - Wykluczeni"

Bilety na poszczególne wydarzenia, karnety tygodniowe i dwutygodniowe można nabyć w punktach sprzedaży Ticketpro (m.in. Empik, MediaMarkt, Saturn) i przez naszą stronę internetową.
 

Dwunasta edycja Brave Festival odbędzie pod hasłem „Outcasts – Wykluczeni. Zobaczycie tych, którzy przy pomocy sztuki postanowili odmienić wykluczenie. Przedstawimy świat ludzi z wielką wolą życia i tworzenia. Świat ludzi, którzy zdecydowali sie z pozornej lub rzeczywistej słabości uczynić siłę. Przełamywanie społecznych stereotypów nie jest proste, ale możliwe – a jak pokazują historie grup zaproszonych na Brave Festival, narzędziem może być sztuka.

Poznajcie artystów, których zaprosiliśmy na Brave Festival!

Przedsprzedaż trwa do 26 czerwca 2016!

Od 27 czerwca bilety i karnety dostępne będą także w Centrum Festiwalowym (Dolnośląska Biblioteka Publiczna, Rynek 58). Bilety na poszczególne wydarzenia będzie można zakupić także w miejscu danego wydarzenia na pół godziny przed jego rozpoczęciem (w przypadku dostępnych miejsc!).

Co roku dochód z biletów przekazywany jest na działalność międzynarodowej organizacji charytatywnej ROKPA, która pomaga przede wszystkim dzieciom w Tybecie.