Brave Meeting i Opowiadacze w Klubie Festiwalowym w Bułce z Masłem na Solnym

19.06.2016, godz. 13:00

Klub Festiwalowy to wyjątkowa przestrzeń, którą co roku tworzymy wspólnie z naszą publicznością. Dzięki temu jest to miejsce otwarte i sprzyjające wymianie wrażeń, konfrontacji doświadczeń oraz czerpaniu inspiracji. Podczas tegorocznej edycji, w samym sercu Wrocławia, przy placu Solnym, ugości nas „Bułka z masłem”.

Będziemy spotykać się z Wami w ramach Brave Meetings. Cykl tych spotkań umożliwia bliższy kontakt z artystami, bez ograniczeń narzucanych przez koncertowe i teatralne sceny. To niezwykła okazja, aby dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem – odkrywać łączące nas podobieństwa i czerpać mądrość z dzielących nas różnic. Unikatowość oraz odmienność naszych gości skutkują często ich marginalizacją i stygmatyzacją. Prowadzone przez dziennikarzy i osoby związane z danym rejonem czy kulturą Brave Meetings są niecodzienną szansą, by wypowiedzieć głośno nurtujące nas pytania i razem poszukać na nie odpowiedzi. Sprawdźmy osobiście, czy sztuka może być sposobem na przezwyciężenie wykluczenia.

Wraz z nadejściem zmroku zapraszamy ponownie na plac Solny do „Bułki z masłem”, bowiem po zeszłorocznym sukcesie gospodarzami naszego klubu festiwalowego ponownie staną się Opowiadacze. Podczas festiwalowych wieczorów zabiorą gości w pasjonującą, pełną barwnych historii podróż. Niektórzy z nich będą snuć opowiadania samodzielnie, inni w towarzystwie, jeszcze inni w takt dźwięków muzyki – wszyscy jednak pragną przywrócić słowu jego dawną moc. Dajmy ponieść się ich magii i dzięki pokładom wyobraźni przenieśmy się (choć na chwilę) do innego świata.

Wszystkie wydarzenia w klubie festiwalowym mają wstęp wolny.

Klub festiwalowy: „Bułka z masłem”, Plac Solny 14/Szajnochy 4