Brave Festival wyruszy w poszukiwanie złotego ziarna!

20.06.2016, godz. 17:28

Trwają zgłoszenia drużyn do charytatywnej gry miejskiej "Złote Ziarno" organizowanej przez Brave Festival oraz Wrocławskie Gry Miejskie. Gra odbędzie się 26 czerwca w Parku Szczytnickim. Start od godzinie 12:00 przy wejściu do Ogrodu Japońskiego. Gra potrwa do godziny 16. Na zakończenie przewidziana jest barwna i huczna niespodzianka przygotowana przez dzieciaki z Brave Kids.

Opowieść o Złotym Ziarnie jest legendą szeptaną z ucha do ucha w waszej osadzie od pokoleń. Najdzielniejsi poszukiwacze zostają co roku wysyłani w nieznane. Tym razem to w waszych rękach spoczywa los całego plemienia. Zapraszamy na opowieść pełną zwariowanych przygód, afrykańskich legend i przede wszystkim dobrej zabawy. Czy z małego ziarenka wyrośnie coś pięknego? Bądź BRAVE i wyrusz na poszukiwania złotego ziarna!

Gra ma charakter charytatywny. Podczas gry odbędzie się zbiórka pieniędzy, które przekazane zostaną organizacji ROKPA INTERNATIONAL na rzecz edukacji dzieci w Tybetańskiej części Chin.

Gra jest przygotowana zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci przebywających pod opieką osób dorosłych. Wstęp jest wolny.

Zapisywać można się w drużynach 3-5 osobowych na maila:         wroclawskiegrymiejskie@gmail.com (w tytule maila należy wpisać Złote Ziarno, w treści maila nazwę drużyny i imiona uczestników)

 

Czas i miejsce:

26 czerwca 2016, godzina 12-16, start o godzinie 12 przy wejściu do Ogrodu Japońskiego