13. edycja Brave Festival coraz bliżej

13.04.2018, godz. 22:49
Jaki będzie festiwal w tym roku? Przygotowujemy kilka nowości, ale Brave jak zawsze odkryje kawałek kulturowej różnorodności świata. Niedługo dowiecie się, dokąd udamy się tym razem.

Brave Festival to przede wszystkim wizja – zawsze koncentrujemy się na  sztuce, która otwiera na doświadczenia, refleksje i kulturową różnorodność świata. To na pewno pozostanie bez zmian: artyści, którzy przyjadą do Wrocławia, zabiorą nas w podróż, w którą sami nigdy byśmy się nie wybrali. Niedługo poznacie kolejny wyjątkowy wizerunek Brave Festival 2018. 

Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie otrzymania dotacji z Gminy Wrocław oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na razie zajmuje nas proza życia. Festiwal od kuchni to mnóstwo szczegółów technicznych. Kompletujemy zespół, ustalamy zadania, wysyłamy wiadomości na drugi koniec globu. Planujemy również pewne zmiany w programie festiwalu – zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej jak i fanpage’u Brave Festival. Tam będziemy stopniowo odkrywać informacje o tegorocznej edycji festiwalu już niebawem.