Odważni Wolontariusze poszukiwani!

16.04.2018, godz. 13:35
fot. Karolina Dukiel

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA. DZIĘKUJĘMY ZA ZGŁOSZENIA! :) 

Masz nadmiar energii do działania, pozytywne usposobienie i pragniesz tworzyć z nami najbardziej potrzebny festiwal świata? Dołącz do grona Odważnych Wolontariuszy! Rekrutacja do 13. Edycji Brave Festival właśnie się rozpoczęła.  Zdobędziesz cenne doświadczenie, poznasz niezwykłych artystów i zaangażowanych organizatorów. Przeżyj z nami przygodę swojego życia!

Brave Festival jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych Wrocławia, w którym bierze udział całe miasto. Będzie trwał od 13 do 22 lipca 2018r. To odważny festiwal dla ludzi otwartych, przedstawiający historię ludzi i ich kultur wartych poznania. Tegorocznym jego zadaniem jest pokazać siłę społeczności, które często są niedoceniane. 

– Na co dzień nie dostrzegamy prawdziwych bohaterów współczesnego świata – artystów, którzy poprzez swoją sztukę realnie wpływają na przemiany społeczne. Oni są wszędzie wokół nas, wystarczy ich zauważyć – o temacie tegorocznej edycji mówi Grzegorz Bral, dyrektor Brave Festival. – Przez 14 lat organizowania Brave’a zbudowaliśmy społeczność, która nie boi się poruszać trudnych i jednocześnie ważnych tematów. Podobnie będzie w tym roku, co odzwierciedla temat edycji: „Widzialni/Niewidzialni”. Po raz kolejny przedstawimy światu wyjątkowych artystów, którzy tworzą sztukę o ogromnym znaczeniu, jednak pomijaną w kulturze masowej – dodaje Bral.

Do tej pory współpracowało z nami ponad 800 wolontariuszy. To w ogromnej mierze dzięki nim Brave zyskał swój wyjątkowy charakter. Pomoc przyda się na wielu festiwalowych frontach: w centrum festiwalowym, klubie, kinie, biurze, przy obsłudze technicznej, logistycznej, promocji, a także przy opiece nad gośćmi festiwalowymi. W tegorocznym programie pojawią się koncerty, spektakle, dyskusje, spotkania z artystami, warsztaty i wystawy, a także pokazy filmowe. Dołącz do nas, wykaż się swoimi umiejętnościami, zdobądź nowe kompetencje i podejrzyj jak wygląda organizacja jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce!

Rekrutacja potrwa do 20 maja. Wystarczy tylko wypełnić formularz dostępny pod adresem: http://wolontariat.bravefestival.pl/

Nie wahaj się i zostań częścią zaangażowanego, odważnego zespołu!