Nowy

Ill - Abilities we Wrocławiu. Znamy szczegóły.

14.06.2018, godz. 15:47

Ruszyła sprzedaż biletów na występ Ill -Abilities w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu oraz nabór na warsztaty terapeutyczno - ruchowe dla osób z różnymi niepełnosprawnościami fizycznymi i umysłowymi prowadzone przez grupę tancerzy.

                                                                                                                                    

Ill – Abilities to międzynarodowa ekipa tancerzy breakdance, która w swoich pokazach udowadnia, że żadna niepełnosprawność nie jest w stanie powstrzymać wewnętrznej determinacji i prawdziwej potrzeby ekspresji, a wszelkie granice są w nas. Artyści, którzy zmagają sięz różnego rodzaju schorzeniami bądź niepełnosprawnością, stworzyli własną, spektakularną odmianę breakdance’a, którą podzielą się z widzami 14 i 15 lipca w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu i stoczą „breakdance battle” z polskimi tancerzami.

 Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pokonywaniu trudności oraz przekuwaniu „wad” w zalety, a także stosując swoje główne motto: „No excuses. No limits” („Bez wymówek. Bez ograniczeń”), Ill – Abilities poprowadzą podczas Brave Festival warsztaty dla osób powyżej 13 roku życia z róznymi niepełnosprawnościami fizycznymi i umysłowymi i pokażą, że mimo ograniczeń stawianych przez ciało, każdy jest zdolny do tańca i do ruchu.

Więcej informacji. 

Zapraszamy do zapisów!